XII Zjazd Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Społecznej

Łódź, 3 - 6 września 2015r.

Zakwaterowanie

Wybór miejsca noclegowego oraz zakwaterowanie należy do uczestnika Zjazdu.

Zachęcamy do korzystania z obiektów Uniwersytetu Łódzkiego.

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Uniwersytetu Łódzkiego
ul. Kopcińskiego 16/18
90-232 Łódź
Tel.: +48 42 635 54 90
Fax: +48 42 635 54 60
cskul@uni.lodz.pl
www.csk.uni.lodz.pl

Domy Studenta
Centrum Obsługi Studenta
Tel.: +48 42 66 55 338
www.cos.uni.lodz.pl
Asortyment i ceny określa Zarządzenia Rektora nr 74:

Proponujemy także hotele i hostele, które zaoferowały promocyjne ceny noclegów dla uczestników Zjazdu na hasło "Zjazd Psychologów Społecznych"

Szczegółowe informacje na temat zniżek otrzymają Państwo klikając na link Zniżki

Hotele

Hotel Ibis Łódź Centrum**
Al. Piłsudskiego 11
90-368 Łódź
Tel.: +48 42 6386700
H3096@accor.com
www.accorhotels.com

Hotel Campanile Łódź**
Aleja Pilsudskiego 27
90-307 Łódź
Rezerwacja: +33 1 73 21 98 00
Informacja: +48 42 664 26 00
lodz@campanile.com
rezerwacjalodz@campanile.com
www.campanile.com

Qubus Hotel Łódź***
Aleja Mickiewicza 7
90-443 Łódź
Tel.: +48 42 275 5 100
lodz@qubushotel.com
www.qubushotel.com

Andel’s Hotel Łódź****
ul. Ogrodowa 17
91-065 Łódź
Tel.: + 48 42 279 10 00
info@andelslodz.com
reservation.manager@andelslodz.com
www.andelslodz.com

Ambasador Centrum Łódź****
Al. Piłsudskiego 29
90-307 Łódź
Tel.: +48 42 677-15-20
centrum@hotelambasador.pl
www.hotelambasador.eu

Hotel Savoy **
Centrum-Hotele Spółka z o.o. w likwidacji
ul. Traugutta 6
90-107 Łódź
Tel.: +48 42 632 93 60
Tel.: +48 609 674 581
savoy@centrumhotele.pl
www.centrumhotele.pl

Hotel Światowit ***
Al. Kościuszki 68
90-432 Łódź
Tel.: +48 42 636 36 37
Tel.: +48 609 674 740
swiatowit@centrumhotele.pl
www.centrumhotele.pl

Hotel Polonia Palast **
ul. Narutowicza 38
90-135 Łódź
Tel.: +48 42 632 87 73
polonia@centrumhotele.pl
www.centrumhotele.pl

Boutique Hotel's I
ul. Milionowa 25
93-193 Łódź
Tel.: +48 42 684 75 10
Tel.: +48 512 22 10 11
milionowa@hotels24.com.pl
www.hotels24.com.pl

Boutique Hotel's II
ul. Rewolucji 1905 roku 8
90-273 Łódź
Tel.: +48 42 630 63 15
Tel.: +48 512 20 10 80
rewolucji@hotels24.com.pl
www.hotels24.com.pl

Boutique Hotel's III
al. Piłsudskiego 10/14
90-051 Łódź
Tel.: +48 42 681 22 22
Tel.: +48 512 20 10 90
pilsudskiego@hotels24.com.pl
www.hotels24.com.pl

Home & Travel
ul. Piotrkowska 21
90-406 Łódź
Tel: +48 42 633 80 80
lodz@hometravel.pl
www.hometravel.pl/lodz

Hostele

Boutique Hostel
ul. Stefanowskiego 17
90-537 Łódź
Tel.: +48 42 636 22 01
Tel.: +48 512 22 10 22
stefanowskiego@hotels24.com.pl
www.hotels24.com.pl

Hostel LaGranda
ul. Rewolucji 1905 r. 48
90-213 Łódź
Tel.: +48 42 239 87 08
hostel@lagranda.pl
www.lagranda.pl

Cynamon Hostel Łódź
ul. Sienkiewicza 40
90-009 Łódź
Tel.: +48: 884 315 910
Tel.: +48 42 209 34 79
hostel@cynamonhostel.pl
www.cynamonhostel.pl

Flamingo Hostel Łódź
ul. Sienkiewicza 67
90-009 Łódź
Tel.: +48 42 661 18 88
odz@flamingo-hostel.com
www.pl.lodz.flamingo-hostel.com

ORGANIZATORZY
SPONSOR GŁÓWNY
SPONSORZY
PATRONI MEDIALNI